راه حل های سازنده صاحب خانه – چهار مکان مربی ساخت خانه

تزئین داخل منزل می تواند یک پروژه سرگرم کننده باشد که خانه شما را به مکانی زیبا و راحت برای تمام اقوام تبدیل خواهد کرد. داخل خانه شما باید سلیقه شما را منعکس کند و مکانی گرم و جذاب را برای ایجاد مهمان و دوستان فراهم کند.

من واقعاً معتقدم که این مشتری و همچنین دیدگاه پیمانکار در مورد اینکه آنها واقعاً آنچه را که مستحق پرداخت آن است پرداخته اند ، خواهد بود. اگر پیمانکار شما اعتقاد دارد که هر ساعت 150 دلار ارزش دارد و هیچ شغلی را با هزینه کمتری از آن خود نمی کند ، این همان چیزی است که اهمیت دارد.

به چند روش شما می توانید با به روزرسانی نقشه طبقه خود از قبل یک آشپزخانه باشکوه ایجاد کنید. شما ممکن است در نظر داشته باشید که یک دیوار داخلی را بردارید ، یک گالری را انتخاب کنید یا یک شربت خانه و / یا جزیره تهیه کنید.

یک معمار می تواند نقشه های شما را برای مشخصات دقیق شما طراحی کند ، اما قطعاً این قیمت بسیار بالا است. یک پیمانکار ساختمان ممکن است یکی از غول های وام مسکن در خانه را انتخاب کند که انتخاب می کند ، اما ایده ارزان قیمت بهتر فقط خرید مجموعه ای از نقشه های خانه پیش ساخته است. مجله ها و وب سایت هایی باشید که ممکن است تقریباً برای هر سبکی که دیگران تصور می کنند برنامه خرید داشته باشید.

به نظر می رسد یافتن پیمانکار صحیح سخت تر به نظر می رسد سیستم رایانه ای است. این نیاز به مقادیر جدی دارد. بازسازی ساختمان سریع فکر می کند تا انجام شود ، اما اگر در راه کمک به ساخت خانه رویایی خود باشید ، با کمی تلاش و کوشش انجام می شود.

از رنگ های روشن تر استفاده کنید. 1 قانون دانش آموز مدرسه طراحی داخلی برای اینکه همیشه هنگام طراحی یک فضای کوچک با توجه به رنگ روشن استفاده شود. نجات یک واقعیت معروف که رنگهای روشن باعث بزرگتر نشان دادن فضا می شوند ، درصورتی که رنگ های تیره باعث می شوند فضا حتی کوچکتر و محدودتر شود. شما باید برای رنگهایی که رنگ نمی زنید و برای رنگهای مبلمان و لهجه های اتاق استفاده کنید.

متخصصان در کنار شرکت ها ارتباط خوبی با شرکت های بزرگ طراحی دارند. این به این معنی است که روش های فرصت شما بسیار زیاد است. بنابراین اگر در حال شروع کار طراحی خانه هستید ، همیشه بهتر است برای راه اندازی مشاغل خانوادگی خود با شرکت های بزرگ طراحی بروید.

تنها کاری که فقط یک یا دو مورد در حال حاضر باید انجام دهید برقراری تماس است. تصمیم گیری سخت است اما به دنبال کار مرتبط با کار هستید که باید نسبتاً نرم انجام شود. هرچه زودتر به نتیجه برسید زودتر به خانه بزرگتر می رسید.